Me rakennamme ja kehitämme brändejä pitkäjänteisesti

Jokaisella asiantuntijallamme on oma erikoisosaamisensa sekä taito ottaa osaamisestaan kaikki irti. Hyödynnämme uusimpia työkaluja ja innovaatioita, mutta uskomme, että tulevaisuus on ihmisissä. Meillä on korkea työmoraali ja olemme ylpeitä jokaisesta työstämme.

Me olemme luotettava kumppani.

CEO

Administration, Finances, HR, New Business

Aapo-Lassi Kankaala
aapo.kankaala@crue.fi
040 713 1543

SALES DIRECTOR

Sales, New Business

Susanna Nipuli
susanna.nipuli@crue.fi
040 775 5699

CREATIVE DIRECTOR

Concept, Design, Photo, Video

Sami Nieminen
sami.nieminen@crue.fi
044 580 1834

PROJECT MANAGER

PM, Concept

Malla Ferreira
malla.ferreira@crue.fi
050 543 2720

Nina Argillander.

GROWTH MARKETING MANAGER

PM, Concept, Digital Marketing

Nina Argillander
nina.argillander@crue.fi
040 540 2610

DIGITAL MARKETING SPECIALIST

Social Media, Digital Marketing

Vili Partanen
vili.partanen@crue.fi

DIGITAL MEDIA ASSISTANT

Social Media, Digital Marketing
(vanhempainvapaalla)

Kirsi Vahtokari

CONCEPT COPY

Copy, Concept, Branding, Social Media

Jenni Junkala
jenni.junkala@crue.fi
040 418 9096

CREATIVE COPY

Copy

Ville Aalto
ville.aalto@crue.fi
050 400 1835

CREATIVE COPY

Copy, Social Media, Digital Marketing
(vanhempainvapaalla)

Mirva Perkiö

CREATIVE DESIGN

Design, Video, Animation

Janne Ruohonen
janne.ruohonen@crue.fi
040 846 0966

CREATIVE DESIGN

Design, Photo, Video, Animation, 3D

Matias Halmetoja
matias.halmetoja@crue.fi
0400 205 567

CREATIVE DESIGN

Design, Illustration

Emmi Iisakkila
emmi.iisakkila@crue.fi

CREATIVE CODE

Front End

Janne Keränen
janne.keranen@crue.fi

CREATIVE CODE

Full Stack, eCommerce

Anssi Laitila
anssi.laitila@crue.fi

Kysy meiltä chatissa!